menuordersearch
garshasound.com

اجاره باند اکتیو ,

۱۳۹۸/۹/۲۱ پنج شنبه
(1)
(0)
اجاره باند اکتیو
اجاره باند اکتیو

باند اکتیو یک باند با کیفیت است که بدون هیچ سیستم مکملی کار می کند و نسبت به سایر باند ها قیمت گران تری دارد از مهم ترین ویژگی این باند می توان به با کیفیت بودن صدای خروجی این باند اشاره نمود.


اجاره باند اکتیو


 معمولا در مراسم های عروسی از این نوع باند استفاده می شود. گرشا صوت یک مرکز معتبر است، که در زمینه ی اجاره باند اکتیو فعالیت دارد.


تفاوت باند اکتیو با باند پسیو


اجاره باند اکتیو نسبت به خرید این نوع باند بهتر است لذا در این مقاله به مزیت های اجاره باند اکتیو و نحوه ی اجاره باند اکتیو پرداخته شده است. قبل از شروع اشاره به مزیت های اجاره باند اکتیو می خواهیم بدانیم که باند اکتیو چیست و چه تفاوتی با باند پسیو دارد.  
در زمان خرید باند ها ما در انتخاب بین باند اکتیو و باند پسیو مردد می شویم و نمی دانیم که کدام باند بهتر است و یا اینکه کدام باند به درد ما می خورد. باند پسیو به باندی گفته می شود که به یک آمپلی فایر برای روشن شدن نیاز دارد. و خود به تنهایی قادر به کار کردن نیست.
در نقطه ی مقابل باند پسیو، باند اکتیو قرار دارد که برای روشن شدن نیاز به هیچ تقویت کننده ی صوت یا آمپلی فایر ندارد. از ویژگی های خوب باند پسیو قابل انعطاف بودن در برابر میکس کردن باند ها با هم است و این نوع باند ها قیمت ارزان تری نسبت به باند های اکتیو دارند. اما متاسفانه این نوع باند نیاز به سیستم مکمل دارد که موجب می شود فضای بیشتری اشغال کند و هزینه ی خرید سیستم مکمل نیز جداگانه است.
باند اکتیو نیاز به سیستم مکمل ندارد اما از نظر قیمت باند های اکتیو به مراتب گران تر از باند های پسیو هستند. اما مهم تر چیز در انتخاب یک نوع باند، کیفیت صدای خروجی آن است که کیفیت صدا در باند های اکتیو بسیار با کیفیت تر از کیفیت صدا در باند های پسیو می باشد. به همین خاطر می شود گفت که هیچ گرانی بی حکمت نیست.

 
اجاره باند اکتیو

اجاره باند اکتیو

 

مزیت اجاره باند اکتیو


همان طور که گفته شد باند های اکتیو بهتر و با کیفیت تر از سایر باند ها هستند، به همین جهت در مهمانی و مراسم های بزرگ از باند های اکتیو برای پخش سخنرانی و یا مو سیقی استفاده می کنند. مسلما در برگزاری جشن ها و مراسم ها ما می خواهیم که همه چیز به نحو احسن باشد. و به همین خاطر کیفیت صدای باند نیز برای ما در اولویت اول قرار دارد.
مسلما در برگزاری مراسم های خود از باند اکتیو استفاده می کنیم. اما همان طور که گفته شد می دانید که قیمت باند اکتیو گران است و هر کسی توان خرید آن را ندارد.
در مهمانی های بزرگ مثل عروسی حداقل به چندین باند بزرگ و با کیفیت همراه با میکسر صدا و سایر سیستم های صوتی نیاز داریم. خرید هر کدام از این وسایل کلی هزینه بر است چه برسد که بخواهیم همه ی وسایل ذکر شده را تهیه نماییم. در خرید و انتخاب سیستم های صوتی به سه مشکل بر می خوریم که در زیر به طور مفصل به آن اشاره می نماییم.
قیمت: اولین مشکل در برابر خرید باند ها و سایر سیستم های صوتی قیمت گران آن ها می باشد، در زمان برگزاری جشن معمولا هزینه ی زیادی صرف تهیه ی سایر وسایل شده است و دیگر توانی برای خرید باند و سیستم های صوتی باقی نمی ماند. مخصوصا این که برگزاری مراسم کارش با خرید یک باند و یا دو باند راه نمی افتد بلکه باید چندین باند همراه با سایر سیستم های صوتی خریداری شود. به همین جهت می توان گفت به جای خرید باند اکتیو، در برگزاری مراسم های خود از اجاره باند اکتیو استفاده کنید.
مردد بودن در انتخاب: امروزه با پیشرفت تکنولوژی باند ها و سیستم های صوتی پیشرفته و متنوعی وارد بازار شده است که در هنگام خرید نمی دانیم کدام را بخریم و در بسیاری از موارد بین انتخاب دو نوع باند تردید داریم، از طرفی دیگر نمی توان خرید باند را با بی دقتی انجام داد چرا که برای خرید یک باند هزینه ی زیادی صرف کنیم و یک اشتباه کوچک در انتخاب سیستم صوتی باعث هدر رفتن مبلغ زیادی از ما می شود. به همین جهت ما به شما توصیه می کنیم به جای خرید سیستم صوتی برای برگزاری مراسم خود از اجاره باند اکتیو استفاده کنید. چرا که در هنگام اجاره باند اکتیو شما می توانید از کارشناسان گرشا صوت بخواهید تا سیستم متناسب با مراسم خود را به شما معرفی کنند و در صورت انتخاب سیستم اشتباهی، دچار خسران و ضرر زیادی نشده اید.
 

 

اجاره باند اکتیو
اجاره باند اکتیو

 

بلا استفاده بودن باند ها: در جامعه افراد زیادی هستند که از نظر مالی با مشکل مواجه نیستند و به راحتی می توانند هر نوع باند و سیستم صوتی را به هر تعدادی که بخواهند خریداری نمایند.
اما این دسته از افراد نیز باز هم به مشکل بر می خوردند چرا که بعد از پایان مراسم دیگر باند های خریداری شده به دردشان نمی خورد و نمی توانند از آن ها استفاده کنند. مجبور هستند آن ها را در گوشه ای نگه دارند و آن ها خاک بخورند. که به مرور زمان نیز از قیمت باند ها کاسته شده و بعد از چند سال با روی کار آمدن سیستم های جدید، آن سیستم ها ارزش خود را از دست می دهند.


اجاره باند اکتیو از شرکت گرشا صوت


شرکت گرشا صوت یک مرکز است که انواعی از باند ها و سیستم های صوتی را با قیمتی مناسب اجاره می دهد. قیمت اجاره سیستم های صوتی بسیار پایین تر و مقرون به صرفه تر از خرید آن سیستم ها می باشد. این شرکت در برگزاری مراسم های ختم و مراسم های شادی یاری گر شما است و هدف اصلی این مرکز جلب رضایت شما مشتریان عزیز می باشد. در نتیجه ی همه ی مطالب ذکر شده در بالا در می یابیم که اجاره باند اکتیو از خرید این باند بسیار بهتر و اقتصادی تر است.
 

 

اجاره باند اکتیو
اجاره باند اکتیو

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
logo-samandehi

گرشا صوت سایت اجاره انلاین تجهیزات مراسم است. شما می‌توانید با اجاره از سایت ما بهترین خدمات و محصولات را دریافت نمایید
از اجاره باند تک تا تجهیز کامل سالن چند هزار نفر در خدمت شما هستیم.
حمل و نقل و نصب رایگان برای سفارش های بیش از صد و پنجاه هزار تومان
شرکت گرشا صوت در زمینه‌های زیر فعالیت می‌کند:
اجاره سیستم صوتی, اجاره باند فلش خور, اجاره تلویزیون شهری, اجاره نمایشگر شهری, اجاره سیستم صوتی کنفرانس, اجاره میکروفون کنفرانسی, اجاره دستگاه ترجمه همزمان, اجاره میکروفون بی سیم, اجاره میکروفون یقه‌ای, اجاره میکروفون هدمیک, اعزام مترجم همزمان, برگزاری مراسم‌های جشن, عقد, عروسی و تولد,
برای مشاوره و رزرو محصولات با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

تلفن های تماس
09102014592
021-56280532