menuordersearch
garshasound.com

اجاره دستگاه ترجمه همزمان تورگاید ,

۱۳۹۸/۱۲/۱ پنج شنبه
(1)
(0)
اجاره دستگاه ترجمه همزمان تورگاید
اجاره دستگاه ترجمه همزمان تورگاید

اجاره دستگاه ترجمه همزمان یکی از برترین اختراع نسل جدید است که باعث می شود افراد برای کسب و کار و یا رفتن به سفرهای خارجی،بتوانند به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنند.

 

اجاره دستگاه ترجمه همزمان باعث می شود تا شما بتوانید به راحتی کلام دیگران را به زبان های زنده دنیا درک کنید و بدانید که آن ها در چه رابطه صحبت می کنند.
دستگاه ترجمه همزمان به گونه ای طراحی شده که هیچ نویزی و یا فرکانس های اضافی نمی تواند در کلام انسان دخالت کند و شما می توانید به راحتی افراد دلخواه خود را هدف بگیرید و صحبت های آنان را برای خود به صورت همزمان ترجمه کنید.
 

اجاره دستگاه مترجم همزمان


مزایای اجاره دستگاه ترجمه همزمان برای سفرهای کاری


به این فکر کنید که ممکن است شما به یک سفر کاری خارج از کشور بروید و نتوانسته اید در زمان مقرر اقدام به استخدام یک مترجم کنید و حال شما زبان آن کشور را هم به درستی درک نمی کنید.
اما زمانی که شما اجاره دستگاه ترجمه همزمان را پیش گرفته اید دیگر این مشکلات نمی تواند جلوی راه پیشرفت شما را بگیرد و می توانید در کمترین زمان ممکن و با درصد ضریب خطای پایین تر از 10 درصد به درستی تمامی حرف های مخاطبین را ترجمه کنید.
یکی از خوبی های اجاره دستگاه ترجمه همزمان این است که اگر شما تورگاید باشید یعنی به این منظور که اقدام به لیدر کردن تور آژانس های مسافرتی کنید،می توانید از این دستگاه استفاده کنید تا بدانید مردم این شهر در رابطه با جایی که سفر کردید چه می گویند.
اگر از بحث تورگاید خارج شویم،ممکن است شما وارد یک موزه و یا یک رویداد بین المللی شوید و شما زبان آن اشخاص را به درستی درک نکنید اما ممکن است محصولات آن شخص که وارد رویداد و یا نمایشگاه بین المللی شده است،توجه شما را به خود جلب کند و آن زمان است که اجاره دستگاه ترجمه همزمان می تواند به شما کمک شایانی در این زمینه کند و شما را از مخمصه به وجود آمده نجات دهد.
 

تورگاید کشورهای خارجی


نویزهای به وجود آمده به هنگام اجاره دستگاه ترجمه همزمان


به هنگام اجاره دستگاه ترجمه همزمان همانطور که گفته شد هیچگونه نویزی و یا فرکانس های اضافی و غیر معقولانه را قبول نمی کند و شما می توانید به راحتی صدای شخص مقابل را برای خود ترجمه کنید.
زمانی که اجاره دستگاه ترجمه همزمان از تیم گرشاصوت را تهیه می کنید باید به این نکته دقت داشته باشید که با هزینه های بسیار معقولانه توانسته اید به راحتی اجاره دستگاه ترجمه همزمان تهیه کنید و اینکه به هنگام اجاره دستگاه ترجمه همزمان به یاد داشته باشید که این دستگاه ها هیچ گونه سیمی ندارند و به اصطلاح به صورت بی سیم کار می کنند.
یک پیشنهادی در میان اگر بخواهید دریافت کنید این است که اگر قصد دارید تا صداها را به طور واضح از طریق اجاره دستگاه ترجمه همزمان بشنوید و ترجمه کنید،کافی است تا از هدفون خود در این زمینه استفاده کنید و مطمئنا دیگر هیچگونه مشکلی در زمینه شنیداری صدای دستگاه ترجمه همزمان را نخواهید داشت و می توانید به راحتی مشکلات خود را به این شکل پوشش و رفع کنید.
زمانی که شما اجاره دستگاه ترجمه همزمان را پیش می گیرید،دیگر نیازی به داد و فریاد جهت شنیدن صدای مقابل نیست و می توانید به راحتی با استفاده از هندزفری و دستگاه ترجمه همزمان اقدام به شنیدن و ترجمه صحبت های طرف مقابل کنید.
 

نویز دستگاه ترجمه همزمان


اجاره دستگاه ترجمه همزمان و نحوه کارکرد آن


دقت کنید برای اینکه بتوانید بیشترین بهره را از اجاره دستگاه ترجمه همزمان ببرید،شما باید ببینید که شخص مقابل شما چه کسی است و می خواهید حرف های چه کسی برای شما ترجمه شود.
همانطور که پیش تر ذکر شد،ممکن است شما در یک نمایشگاه باشید که زبان های آن اشخاص را به درستی درک نکنید.
حال در اینجا باید با استفاده از صرفا دو کانال دستگاه ترجمه همزمان اقدام به چنین کاری کنید.
وهله اول این است که دستگاه به سخنران وصل شود و یا اینکه نزدیک به سخنران قرار بگیرد و کانال آن نیز به شما که شنونده گفته های اشخاص دیگران هستید وصل شود و پس از آن دستگاه به طور اتوماتیک اقدام به ترجمه همزمان صحبت ها می کند.
دستگاه تورگاید و یا مای پرو که به اصطلاح به آن دستگاه ترجمه همزمان نیز گفته می شود،می تواند صداها را بدون هیچ مشکلی و با کیفیت بالا بین دو شخص و یا چندین گروه رد و بدل کند بدون اینکه هیچگونه نویز و یا فرکانس های اضافی وارد آن شود.
دستگاه های مای پرو که شما می توانید از گرشاصوت تهیه کنید،می توانند تا 300 متر بدون هیچ مشکلی و بدون هیچگونه تداخل فرکانسی کانال ها با یک دیگر ارتباط مستقیم داشته باشند.
تعداد کانال های دستگاه مای پرو به هنگام اجاره دستگاه ترجمه همزمان،16 کانال است که دیگر هیچ نگرانی بابت کم بودن تعداد کانال ها برای شما وجود نخواهد داشت.
همزمان این 16 کانال توانایی فعال بودن را دارند و شما می توانید با کیفیت بالا اقدام به شنیدن صداهای افراد دیگر و ترجمه همزمان گفتار آن ها کنید.
مطمئنا زمانی که شما اقدام به اجاره دستگاه ترجمه همزمان می کنید می تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما داشته باشد و دیگر هیچگونه نگرانی بابت نداشتن مترجم در کنار خود نیستید و می توانید با خیال راحت اقدام به گسترش کسب و کار کنید.
 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
logo-samandehi

گرشا صوت سایت اجاره انلاین تجهیزات مراسم است. شما می‌توانید با اجاره از سایت ما بهترین خدمات و محصولات را دریافت نمایید
از اجاره باند تک تا تجهیز کامل سالن چند هزار نفر در خدمت شما هستیم.
شرکت گرشا صوت در زمینه‌های زیر فعالیت می‌کند:
اجاره سیستم صوتی, اجاره باند فلش خور, اجاره تلویزیون شهری, اجاره نمایشگر شهری, اجاره سیستم صوتی کنفرانس, اجاره میکروفون کنفرانسی, اجاره دستگاه ترجمه همزمان, اجاره میکروفون بی سیم, اجاره میکروفون یقه‌ای, اجاره میکروفون هدمیک, اعزام مترجم همزمان, برگزاری مراسم‌های جشن, عقد, عروسی و تولد,
برای مشاوره و رزرو محصولات با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

تلفن های تماس
09102014592
021-44847762