menuordersearch
garshasound.com

اجاره سیستم ترجمه همزمان ,

۱۳۹۸/۱۰/۱۲ پنج شنبه
(0)
(0)
اجاره سیستم ترجمه همزمان
اجاره سیستم ترجمه همزمان

اجاره سیستم ترجمه همزمان


در صورتی که قصد برگزاری یک کنفرانس ، همایش یا رویدادی را دارید که از مهمانان خارجی نیز دعوت به عمل آورده‌اید بدون شک نیاز به اجاره سیستم ترجمه همزمان دارید. در این نوع رویدادها اجاره سیستم ترجمه همزمان جز واجبات است. استفاده از روش قدیمی ترجمه و نشستن مترجم کنار سخنران ،  وقت زیادی را از مهمانان می‌گیرد و باید بعد از هر جمله سخنران مکث کند تا مترجم صحبت کند. همچنین ظاهر خوب و منظمی به جلسه نمی‌دهد. در صورتی که قصد اجاره سیستم ترجمه همزمان را دارید می‌توانید با تیم گرشا صوت تماس بگیرید تا پس از مشاوره ، تعیین تعداد مهمانان و چند زبانه بودن حضار ، دستگاه ترجمه همزمان در روز مشخص شده ارسال و تحویل داده شود. همچنین اگر نیاز به مترجم همزمان حرفه ای دارید می‌توانید در کنار اجاره سیستم ترجمه همزمان  ، از مترجمان حرفه ای گرشا صوت استفاده کنید.


چرا اجاره سیستم ترجمه همزمان راه بهتری است؟


اگر برای کنفرانس یا رویداد خود به این دستگاه نیاز دارید بهترین راه اجاره دستگاه ترجمه همزمان است. مخصوصا اگر فقط چند بار در سال به آن نیاز دارید و قرار نیست هر روز از این دستگاه استفاده کنید. علاوه بر این با پیشرفت تکنولوژی هر ساله دستگاه های جدیدی وارد بازار می‌شود و برای این که هر چند سال دستگاه‌ها را به روز کنید باید هزینه زیادی صرف کنید.

 

اجاره سیستم ترجمه همزمان


سیستم ترجمه همزمان چگونه کار می‌کند؟


در یک رویداد هنگامی که سخنران در حال صحبت در میکروفون است مترجم صدا را از طریق هدفون می‌شنود و همزمان شروع به ترجمه می‌کند. سپس از طریق فرستنده صدا به گیرنده‌های هر یک از حضار می‌رسد. به تعداد هر مترجم یک فرستنده مورد نیاز است و تعداد گیرنده‌ها باید به تعداد مهمانان باشد. اگر قرار است در رویداد چند زبان مختلف ترجمه شود باید به تعداد مترجمان ، دستگاه فرستنده تهیه کرد.


قبل از اجاره سیستم ترجمه همزمان چه مواردی را در نظر بگیریم؟

 

پیش از سفارش دستگاه ترجمه همزمان باید به نکاتی دقت کنید تا در روز کنفرانس مشکلی پیش نیاید.. ابتدا لیست کاملی از حضار تهیه کنید تا بتوانید گیرنده به تعداد کافی اجاره کنید. حتما قسمتی از سالن یا اتاقکی را برای مترجم در نظر بگیرید تا بتواند در محیطی آرام و بدون مزاحمت با دقت صحبت افراد را ترجمه کند. بهترین گزینه ، انتخاب اتاقی است که عایق صدا باشد و به سالن جلسه دید داشته باشد. اما اگر چنین فضایی در اختیار ندارید و در تجهیز اتاق کنفرانس این مورد رعایت نشده است می‌توانید در گوشه ای از سالن که رفت و آمد ندارد میز و صندلی برای مترجم قرار دهید. نکته بعدی که باید به آن توجه کنید این است که مطمئن شوید تمام مهمانان خارجی به زبان مورد نظر تسلط دارند. اگر چنین نیست نیاز به دو مترجم و دو فرستنده دارید.

 

نحوه اجاره سیستم ترجمه همزمان از سایت گرشا صوت

 

برای اجاره دستگاه ترجمه همزمان از سایت گرشا صوت می‌توانید با ما تماس بگیرید و پس از ارائه اطلاعات کامل مثل تعداد حضار ، تعداد مترجمان ، طول مدت رویداد و نیاز یا عدم نیاز به اپراتور سفارش خود را ثبت و رزرو کنید. همکاران ما در روز و ساعت تعیین شده در محل حاضر شده تا خدمات مورد نظر شما را ارائه دهند. همچنین در صورت نیاز به مترجم همزمان حرفه ای ، گرشا صوت آماده ارائه خدمات برای ترجمه سخنرانی‌های هر گونه جلسات تخصصی و حرفه ای است.

 

اجاره دستگاه ترجمه همزمان

 

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
logo-samandehi

گرشا صوت سایت اجاره انلاین تجهیزات مراسم است. شما می‌توانید با اجاره از سایت ما بهترین خدمات و محصولات را دریافت نمایید
از اجاره باند تک تا تجهیز کامل سالن چند هزار نفر در خدمت شما هستیم.
شرکت گرشا صوت در زمینه‌های زیر فعالیت می‌کند:
اجاره سیستم صوتی, اجاره باند فلش خور, اجاره تلویزیون شهری, اجاره نمایشگر شهری, اجاره سیستم صوتی کنفرانس, اجاره میکروفون کنفرانسی, اجاره دستگاه ترجمه همزمان, اجاره میکروفون بی سیم, اجاره میکروفون یقه‌ای, اجاره میکروفون هدمیک, اعزام مترجم همزمان, برگزاری مراسم‌های جشن, عقد, عروسی و تولد,
برای مشاوره و رزرو محصولات با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

تلفن های تماس
09102014592
021-44847762