menuordersearch
garshasound.com

اجاره تلویزیون شهری ,

۱۳۹۸/۱۰/۱۸ چهارشنبه
(0)
(0)
اجاره تلویزیون شهری
اجاره تلویزیون شهری

 
اجاره تلویزیون شهری


تلوزیون شهری به همان تابلو های بزرگ که روی دکل های مستحکم در ارتفاع مناسب  در کنار استادیوم ورزشی یا در پارک ها و اتوبان ها و بزرگرا ها نصب می شود ودر حال پخش  تصاویر رنگی زیبا و ویدئو می باشد گفته می شود .


اجاره تلویزیون شهری : یک راه حل مناسب برای استفاده از تلوزیون شهری


تبلیغات محیطی یکی از قدیمی ترین و موثرترین روش ها برای تبلیغات محصولات و خدمات و سازمان ها و... می باشد به ویژه امروزه که رقابت های زیادی بین شرکت های رقیب وجود دارد تا بتوانند برند خود  را بهتر به مردم معرفی کنند  و برای همیشه در حافظه و قلب مردم ثبت شوند بنابراین زیاد از تبلیغات محیطی به ویژه روش جدید تبلیغات محیطی یعنی تلوزیون شهری استفاده می شود .
تلوزیون شهری به همان تابلو های بزرگ که روی دکل های مستحکم در ارتفاع مناسب  در کنار استادیوم ورزشی یا در پارک ها و اتوبان ها و بزرگرا ها نصب می شود ودر حال پخش  تصاویر رنگی زیبا و ویدئو می باشد گفته می شود .
با توجه به تحقیقات بازاریابی که انجام شده است و تاثیری که تلوزیون های شهری در ایجاد آگاهی و یادآوری برندها  داشته است امروزه استقبال خوبی از تلوزیون شهری شده است اما تلوزیون شهری با کیفیت  متاسفانه قیمت بالای دارد زیرا برای درست کردن تلوزیون شهری علاوه بر مواد و وسایل باکیفیت نیاز به نیرو متخصص فنی می باشد اما مدیران آگاه و خبره برای اینکه از مزایای تلوزیون شهری استفاده کنند روی آورده اند به اجاره تلویزیون شهری .

 

اجاره تلویزیون شهری

 


نکاتی که قبل از اجاره تلویزیون شهری باید بدانید


انواع تلویزیون شهری


تلوزیون شهری  Out door  ضد آب هستند بنابراین می توان این نوع تلوزیون شهری را در فضای باز قرار دارد که با شرایط آب و هوایی بارانی و برفی سازگاری داشته باشد .
جالب است که بدانید این نوع تلوزیون شهری حتی با تابش نورخورشید به تلوزیون شهری قابلیت خواندن تصاویر و ویدئو می باشد . برای اینکه تابش  نورخورشید مانع دیدن تصاویر تلوزیون نشود متخصصان فنی برای تلوزیون شهری Out door  یک نوع وسایل به کار می گیرند که در اصطلاح به آن آفتاب گیر گفته می شود استفاده می کنند .

تلوزیون های شهری که در پارک ها بزرگراه ها و استادیوم ها و... نصب می شود از این نوع می باشد .
تلوزیون شهری  in door : این تلوزیون شهری ضد آب نیستند و معمولا تولید کنندگان تلوزیون شهری indoor  را آفتاب گیر نصب نمی کنند زیرا این نوع تلوزیون ها بیشتر در محیط بسته مثل تالار ، نمایشگاه ها ،
آمفی تئاتر و سالن مترو و سالن فرودگاه استفاده می شود .
برای استفاده از تلوزیون شهری علاوه به مکانی که می خواهید استفاده کنید به نکات ضد ضربه بودن ، ضد آب و شفافیت در برابر نورخورشید و.. باید به این نکات توجه شود .


چطور هنگامی که اجاره تلویزیون شهری انجام دادیم تلویزیون شهری  را نصب کنیم ؟


نحوه ی کارکردن و پخش پیام های مورد نظر به دو صورت است  یکی on lin   و دیگری off lin می باشد . در تلوزیون شهری آنلاین از یک کامپیوتر شخصی به عنوان کنترلر استفاده می شود و تلوزیون شهری در نقش یک مانتور پیام ها را طبق برنامه نمایش می دهد  . برای تلوزیون های شهری  که ابعاد  بزرگ دارند از نوع آنلاین استفاده می شود .
دقت نمایید برای اینکه تلوزیون شهری نوع آفلاین پیام های مورد نطر را به طور مدام پخش کند لازم است که کامپیوتر روشن باشد .
تلوزیون شهری در نوع off lin  برای پخش پیام ها نیاز به برد های کنترل  مخصوص دارد و برای برنامه ریزی نحوه وترتیب  نمایش پیام ها در ابتدا نیاز به کامپیوتر است و بعد برنامه ریزی به صورت خودکار کار می کند و نیاز به کامپیوتر نمی باشد .

 

اجاره تلویزیون شهری

 


قیمت  اجاره تلویزیون شهری


قیمت اجاره تلویزیون شهری با توجه به نوع تلوزیون شهری ، مدت زمان اجاره تلوزیون شهری و اگر تلوزیون شهری از نوع وارداتی باشد با توجه به نرخ ارز بستگی دارد .


نکاتی که باید پس از  اجاره تلویزیون شهری به آن دقت کرد


امروزه باتوجه به  اهمیت و تاثیر که نمایشگاه های فصلی و دوره ای در رونق کسب وکارها داشته است از اجاره نمایشگر شهری زیاد استقبال شده است ومی توان اجاره تلوزیون شهری را با توجه به زمان شروع وپایان نمایشگاه ها تعیین کرد  و تاریخ قرارداد اجاره تلوزیون شهری  را می توان شروع و پایان نمایشگاه تعین کرد .
زمانی که تلوزیون شهری در محل مورد نظر  کارفرما نصب شد مسولیت نگه داری و سالم نگه داشتن تلوزیون شهری به عهده کارفرما می باشد .
امکان نصب در مکان مورد نظر کارفرما توسط افراد متخصص وجوددارد و افراد تلوزیون شهری را نصب و راه اندازی می کنند و روشن می نمایند و پس از آن مسولیت تلوزیون شهری به عهده کارفرما می باشد .
با توجه به پیشرفت های که در تلوزیو ن های شهری به وجود آمده است امکان ایجاد طرح های خاص و متفاوت هنگام پخش وجود دارد .


هنگام اجاره تلویزیون شهری چه اندازه تلویزیون را انتخاب کنیم  ؟


تلوزیون شهری اندازه های مختلف دارد و برای انتخاب صحیح  اجاره  تلوزیون شهری بهتر است به توجه به هدف و کاربردی که تلوزیون شهری قرار است برایتان داشته باشد  و نوع پیام و مکانی که قرار است نصب شود ، انتخاب نمایید .
قبل از  اجاره تلوزیون شهری چه اقداماتی لازم است انجام دهیم ؟
برای نصب و خرید و اجاره تلوزیون شهری باید دقت کنید اگر  اجاره تلوزیون شهری برای فضای بسته می باشد نیاز به مجوز نیست و اگر اجاره  تلوزیون شهری برای فضای باز است نیاز به مجوز می باشد .

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
logo-samandehi

گرشا صوت سایت اجاره انلاین تجهیزات مراسم است. شما می‌توانید با اجاره از سایت ما بهترین خدمات و محصولات را دریافت نمایید
از اجاره باند تک تا تجهیز کامل سالن چند هزار نفر در خدمت شما هستیم.
شرکت گرشا صوت در زمینه‌های زیر فعالیت می‌کند:
اجاره سیستم صوتی, اجاره باند فلش خور, اجاره تلویزیون شهری, اجاره نمایشگر شهری, اجاره سیستم صوتی کنفرانس, اجاره میکروفون کنفرانسی, اجاره دستگاه ترجمه همزمان, اجاره میکروفون بی سیم, اجاره میکروفون یقه‌ای, اجاره میکروفون هدمیک, اعزام مترجم همزمان, برگزاری مراسم‌های جشن, عقد, عروسی و تولد,
برای مشاوره و رزرو محصولات با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

تلفن های تماس
09102014592
021-44847762