menuordersearch
garshasound.com

اجاره سیستم صوتی برای مجالس و مهمانی های مختلف ,

۱۳۹۸/۱۰/۲۵ چهارشنبه
(0)
(0)
اجاره سیستم صوتی برای مجالس و مهمانی های مختلف
اجاره سیستم صوتی برای مجالس و مهمانی های مختلف

 
اجاره سیستم صوتی


اجاره سیستم صوتی زمانی صورت می گیرد که یک شخص قصد داشته باشد تا برای برگزاری مجالس خود و یا برگزار کردن یک مهمانی برای خود و یا دوستانش،نیاز به سیستم صوتی داشته باشد.
معمولا شما با اجاره سیستم صوتی به صورت ساعتی،روزانه،هفتگی و ماهیانه می توانید به راحتی مجالس خود را برگزار کنید و صدایی که دوست دارید به گوش مهمانان برسد را،رسا دهید.


اجاره سیستم صوتی یا خرید سیستم صوتی!؟


جال ممکن است از خود بپرسید که چرا باید اجاره سیستم صوتی را به خرید سیستم صوتی ترجیح داد؟
در وهله اول باید گفت که اگر شما در طول سال،به صورت مکرر و پشت سرهم اقدام به برگزاری مجالس می کنید،بهتر است که سیستم صوتی را خریداری کنید و مطمئنا برای شما سودآوری بیشتری نسبت به اجاره سیستم صوتی دارد.
اما اگر تعداد محدود مجالس و مهمانی در سال برگزار می کنید،جهت جلوگیری از پرداخت پول کلان،بهتر است اجاره سیستم صوتی را در پیش بگیرید که مطمئنا برای شما بسیار سودآوری بیشتری نسبت به خرید سیستم صوتی دارد!.
اجاره سیستم صوتی زمانی به کار شما خواهد آمد که نیاز داشته باشید در مجالس،یک قطعه موزیک را پخش کنید و یا اینکه سخنرانی،قصد سخنرانی در مجالس شما را دارد و نیاز است تا صدای آن شخص به گوش همگان برسد و پس از آن شما احتیاج دارید تا اجاره سیستم صوتی را در پیش بگیرید.
کسی که اجاره سیستم صوتی را در پیش می گیرد،می تواند از جلوی پرداخت پول بیشتر نسبت به خرید سیستم صوتی بگیرد و مطمئنا به نفع او خواهد بود.


اجاره سیستم صوتی برای کسب و کارها و کسانی که مجالس برگزاری می کنند


حال ممکن است کسی یک کسب و کار برگزاری مهمانی و مجالس مختلف داشته باشد و مطمئنا قرار نیست که هر روز مجالس برگزار کند،شاید در طی یک هفته صرفا یک الی دو مجلس را اداره کند و یا اینکه حتی ممکن است در طول ماه صرفا با دو الی سه مجالس و مهمانی مختلف رو به رو باشد و بیشتر از این نتواند سفارش بگیرد.
مطمئنا این شخص باید هزینه های مجالس را در نظر بگیرد و ببیند که آیا خرید سیستم صوتی به نفع او خواهد بود و یا اینکه باید اجاره سیستم صوتی را در پیش بگیرد.
اغلب افراد در این شرایط ترجیح می دهند تا اجاره سیستم صوتی را در پیش بگیرند و شانس با آن ها یاری می کند.
زیرا خرید سیستم صوتی اغلب برای آن شخص بسیار گران تمام می شود.

 

اجاره سیستم صوتی

 


قیمت اجاره سیستم صوتی برای مجالس


قیمت اجاره سیستم صوتی بسته به نوع مارک و برندی که شما قصد اجاره آن را دارید بستگی دارد و می تواند هزینه های مختلفی را برای شما به ارمغان آورد.
شما باید دقت کنید که فضای مجلس شما به چه میزان است و اگر فضای مجلس شما صرفا یک اتاق کوچک باشد،نیاز نیست تا برای اجاره سیستم صوتی چند میلیون هزینه کنید و صرفا یک سیستم صوتی نسبتا ساده کفایت می کند.
اما اگر مجالس شما قرار است در یک سالن برگزار شود مطمئنا باید سعی کنید تا اجاره سیستم صوتی قوی را در پیش بگیرید.
زیرا اگر قرار باشد تا از سیستم های صوتی ضعیف در این زمینه استفاده کنید،مطمئنا کیفیت صدای آن برای آن سالنی که بزرگ است،مناسب نیست و شما و دیگر افراد ترجیح می دهید تا صدای سیستم صوتی را قطع کنید.
پس از این جهت،یکی از نکاتی که به هنگام اجاره سیستم صوتی باید به یاد داشته باشید این است که حتما اندازه و وسعت برگزاری مجالس خود را در دست داشته باشید تا ببینید باید برای یک اتاق و یا یک سالن چه سیستمی را اجاره کنید.
حتی اگر شما تخصصی در اندازه گیری ابعاد اتاق و یا سالن نداشته باشید،می توانید از یک متخصص در این زمینه کمک بخواهید تا شما را به درستی راهنمایی کند و بگوید که چه سیستم صوتی می تواند مناسب سالن و یا اتاق شما باشد.


سیستم صوتی برای مجالس مختلف


همانگونه که ذکر شد،اجاره سیستم صوتی برای کارهای مختلفی می تواند صورت بگیرد و برخی از افراد آن را برای برگزاری جشن و مهمانی و پارتی استفاده می کنند و افراد دیگری نیز وجود دارند که قصد برگزاری مجالس مذهبی دارند و نیاز است تا از سیستم صوتی قوی استفاده کنند.
مطمئنا در یک حسینیه و یا مسجد شما نمی توانید با یک سیستم صوتی ساده،صدا را به افراد منتقل دهید و باید برای این نوع مکان ها از سیستم های صوتی پیشرفته استفاده کنید تا بیشترین نتیجه را از آن بگیرید.
برای یک جشن تولد که قرار است در سطح خانه و یا حیاط برگزار شود مطمئنا نیاز نیست تا از سیستم های صوتی فوق العاده قوی استفاده شود و صرفا شما می توانید با اجاره سیستم صوتی متوسط این نوع مجالس را به خوبی مدیریت کنید و صدا را به گوش همگان برسانید.
اگر قرار باشد شما برای یک رویداد سخنرانی کنید و یا قصد برگزاری یک رویداد در یک سالن پرجمعیت را دارید،مطمئنا اجاره باند صوتی کم است و باید تعداد آن را نیز چندین برابر بیشتر کرد تا صدا به گوش همگان برسد!.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
logo-samandehi

گرشا صوت سایت اجاره انلاین تجهیزات مراسم است. شما می‌توانید با اجاره از سایت ما بهترین خدمات و محصولات را دریافت نمایید
از اجاره باند تک تا تجهیز کامل سالن چند هزار نفر در خدمت شما هستیم.
حمل و نقل و نصب رایگان برای سفارش های بیش از صد و پنجاه هزار تومان
شرکت گرشا صوت در زمینه‌های زیر فعالیت می‌کند:
اجاره سیستم صوتی, اجاره باند فلش خور, اجاره تلویزیون شهری, اجاره نمایشگر شهری, اجاره سیستم صوتی کنفرانس, اجاره میکروفون کنفرانسی, اجاره دستگاه ترجمه همزمان, اجاره میکروفون بی سیم, اجاره میکروفون یقه‌ای, اجاره میکروفون هدمیک, اعزام مترجم همزمان, برگزاری مراسم‌های جشن, عقد, عروسی و تولد,
برای مشاوره و رزرو محصولات با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

تلفن های تماس
09102014592
021-56280532