menuordersearch
garshasound.com

12 ایده فوق‌العاده باحال و غیر تکراری برای سورپرایز جشن تولد که به راحتی می‌توان آن‌ها را انجام داد ,

۱۳۹۸/۷/۷ یکشنبه
(4)
(0)
12 ایده فوق‌العاده باحال و غیر تکراری برای سورپرایز جشن تولد که به راحتی می‌توان آن‌ها را انجام داد
12 ایده فوق‌العاده باحال و غیر تکراری برای سورپرایز جشن تولد که به راحتی می‌توان آن‌ها را انجام داد

اگر تصمیم گرفتید برای یکی از عزیزانتان تولد بگیرید بهتر است به فکر یک سورپرایز جالب باشید. چه کسی دوست ندارد روز تولدش غیر تکراری و  خاطره انگیز شود؟ ما برای شما پیشنهادهای فوق‌العاده ای داریم. ممکن است بخواهید همسرتان، دوستتان، پدر یا مادرتان را با یک ایده‌ی غیر تکراری غافلگیر کنید پس در ادامه‌ی مقاله همراه ما باشید تا بتوانید ایده‌ی مورد پسند خود را پیدا کنید. این ایده‌ها، ترفندهای خیلی عجیب و پر هزینه نیست و هر کسی می‌تواند آن‌ها را انجام دهد.

1. آویزان کردن عکس‌های خاطره‌انگیز

وسایل مورد نیاز: تعدادی عکس چاپ شده، بادکنک، نخ، چسب

چندتا از عکس‌های خوبتان را گلچین کنید. سعی کنید عکس‌هایی را انتخاب کنید که مربوط به دوره‌های مختلف زندگی باشد و خاطرات خوبی را برای او تداعی کند. مثلا عکس‌های مسافرتی که به او خیلی خوش گذشت. یا عکس از اتفاق‌های مهم زندگی‌اش مثل فارق‌التحصیلی، ازدواج، بچه‌دار شدن و.....

می‌توانید همه‌ی عکس‌ها را به صورت سیاه و سفید پرینت بگیرید تا زیباتر جلوه کند. سپس عکس‌ها را با نخ به تعدادی بادکنک متصل کنید و در قسمتی از اتاق قرار دهید که به محض ورود به خانه، اول آن‌ها را ببیند.

 

چسباندن عکس به بادکنک

2. پاکت نامه‌های شگفت‌انگیز

وسایل مورد نیاز: کاغذ، پاکت، خودکار، چسب

تعدادی پاکت نامه تهیه کنید و یادداشت‌های خود را درون ‌آن‌ها بگذارید. سپس پاکت‌ها را به شکل عدد روی دیوار بچسبانید تا سن تولد آن شخص درست شود. همچنین می‌توانید اطراف پاکت‌ها را با بادکنک، تورهای رنگی یا ریسه‌ی نور دیزاین کنید. برای نوشتن نامه‌ها می‌توانید از سایر اعضای خانواده یا دوستان کمک بخواهید تا هر کس یادداشتی بنویسد و درون پاکت بگذارید.

اگر به دنبال مکان مناسبی برای جشن تولد هستید می‌توانید مقاله کجا جشن تولد بگیریم؟ را بخوانید.

 

پاکت نامه های تولد

3. بادکنک‌های پر از آب

وسایل مورد نیاز: تعدادی بادکنک، دو عدد سبد، مقوا، ماژیک

اگر فکر می‌کنید شخصی که تولدش است اهل بازی و هیجان است این مورد میتواند برای او مناسب باشد. تعدادی بادکنک را پر از آب کنید و گره بزنید. دو عدد سبد تهیه کنید و بادکنک‌ها را درون آن قرار دهید. یکی از سبد‌ها را همراه نوشته‌ای با مضمون دعوت به بازی و تبریک تولد جلوی درب ساختمان قرار دهید و بعد از تماس با او خودتان جایی پنهان شوید و در زمان مناسب بازی را شروع کنید.

 

بادکنک های پر از آب برای بازی

4. سورپرایز با چند هدیه‌ی کوچک

وسایل مورد نیاز: چند عدد هدیه‌ی کوچک، تعدادی کاغذ یا جعبه کادو

یک روش جالب برای سورپرایز تولد این است که به جای یک کادوی بزرگ چند کادوی کوچک در ساعت‌های مختلف هدیه دهید که خود این سورپرایز دو حالت دارد. یا می‌خواهید بداند که کادوها از طرف شماست یا نه قرار است چندین کادوی ناشناس دریافت کند. اگر می‌خواهید بداند از طرف شما است میتوانید مثلا یک کادو را قبل از این که از خواب بیدار شود کنار تختش بگذارید. کادوی دیگر را به محل کارش ارسال کنید. کادوی بعدی را درون ماشینش بگذارید و با یک پیام به او اطلاع دهید. اما اگر قرار است ارسال کادو به صورت ناشناس باشد باید با چند نفر هماهنگ کنید که در ساعت‌های مختلف کادوها را تحویل دهند.

 

سورپرایز تولد با هدایای کوچک

5. تزئین ماشین

وسایل مورد نیاز: وسایل تزئینی مخصوص تولد

اگر آن شخص ماشین دارد و تقریبا هر روز از ماشین خود استفاده می‌کند می‌توانید روز قبل زمانی که در خانه است سوییچ را بردارید و داخل یا بیرون ماشین را به سلیقه‌ی خود تزئین کنید. مثلا پشت ماشین را پر از بادکنک کنید یا نوشته ای روی درب ماشین بچسبانید و تولد او را تبریک بگویید.

 

تزئین ماشین برای تولد

6. یک اتاق پر از بادکنک

وسایل مورد نیاز: تعداد زیادی بادکنک

تعداد زیادی بادکنک تهیه کنید. سعی کنید در انتخاب رنگ بادکنک‌ها دقت کنید یا همه‌ی بادکنک‌ها را یک رنگ بردارید یا حداکثر دو رنگ. می‌توانید اتاق خواب، اتاق کار، حمام یا هر جای دیگر که به نظرتان مناسب است را انتخاب کنید و تا جایی که ممکن است از بادکنک پر کنید و به محض وارد شدن به اتاق و دیدن آن صحنه تولدش را تبریک بگویید.

 

اتاق پر از بادکنک آبی رنگ

7. تهیه‌ی فیلم آرزوها

وسایل مورد نیاز: یک دوربین یا گوشی

در صورتی که با ادیت فیلم آشنایی دارید از دوستان و افرادی که برای آن شخص مهم هستند بخواهید فیلم کوتاهی از خود بگیرند و در آن کلیپ تولد او را تبریک بگویند و هر آرزویی که برایش دارند عنوان کنند. اگر دوست یا یکی از اعضای خانواده در شهر یا کشوری دیگر زندگی می‌کند و به علت مسافت مدت طولانی یکدیگر را ندیده‌اند حتما از او هم بخواهید فیلمی از خود ارسال کند تا بتوانید در این روز او را خوشحال کنید. سپس تمام فیلم‌ها را در یک کلیپ ادیت کنید و در زمان جشن آن را پخش کنید.

برای برگزاری جشن می‌توانید به مقاله نکات مهم جشن تولد بزرگسالان سر بزنید و از مطالب آن استفاده کنید.

8. سفر بدون هماهنگی

اگر مطمئن هستید شخصی که تولدش است در این روز بیکار است می‌توانید برنامه‌ی یک سفر غافلگیرکننده را بریزید. تمام وسایل سفر را خودتان آماده کنید. اگر قرار است هتل یا ویلایی رزرو شود از قبل رزرو کنید تا آن روز همه چیز خوب پیش برود. تمام برنامه‌های سفر را چک کنید و آن روز به او اعلام کنید که برای سفر آماده شود. یا حتی اگر فکر می‌کنید این موضوع باعث ناراحتی او نمی‌شود بدون اطلاع از سفر، به او بگویید سوار ماشین شود تا برای کار مهمی به جایی بروید و بگذارید در بین راه خودش متوجه شود که برای او چه برنامه‌ای آماده کرده‌اید.

 

سفر با دوستان در جاده

9. سفارش کیک خاص و مورد علاقه‌ی او

شما می‌توانید با توجه به علایق، رشته‌ی تحصیلی یا شغل آن شخص، برایش کیک سفارش دهید. مثلا اگر او علاقه‌ی خاصی به یک ساز مثل گیتار دارد کیکی به شکل گیتار سفارش بدهید یا اگر دانشجوی پزشکی است کیکی با ظاهر وسایل پزشکی آماده کنید.

 

کیک تولد موسیقی

10. پرده‌ی بادکنکی

وسایل مورد نیاز: بادکنک، چسب، نخ

اگر تصمیم دارید آن شخص را صبح روز تولد سورپرایز کنید می‌توانید جلوی در اتاق را با استفاده از نخ پر از بادکنک کنید به طوری که پشت آن دیگر مشخص نباشد. اگر دوست دارید یک پیام تبریک هم روی آن بچسبانید. وقتی از خواب بیدار شود و این صحنه را ببیند بسیار خوشحال می‌شود.

 

پرده بادکنکی سورپرایز تولد

11. وانمود کنید که تولد او را فراموش کرده‌اید

اگر فکر می‌کنید بازیگر خوبی هستید و می‌توانید تا زمان شروع جشن طوری وانمود کنید که کاملا تولد را فراموش کرده‌اید این ایده می‌تواند جالب باشد. آن شخص تا شب از این‌ که شما روز به این مهمی را از یاد برده‌اید دلخور است و ناگهان متوجه می‌شود برای او تولدی خاص ترتیب داده‌اید.

 

فکر کردن برای تولد

12. تهیه‌ی یک شام فوق‌العاده

این مورد شاید بیشتر برای تولد همسر مناسب باشد. اما برای سایر اعضای خانواده نیز می‌توان آن را پیاده کرد. سعی کنید غذایی را انتخاب کنید که مورد علاقه او است و شما تجربه درست کردن آن را نداشته اید. امروزه در اینترنت پر از دستور پخت غذاهای مختلف است و با کمک آن‌ها می‌توانید غذایی که همسرتان انتظار ندارد را درست کنید.


همچنین برای جشن‌های خود می‌توانید از باند‌های فلش‌خور مناسب جشن و پکیج‌های نورپردازی استفاده کنید. تنها کافیست با تیم ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

ممنون از همراهی شما

تیم گرشاصوت

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
logo-samandehi

گرشا صوت سایت اجاره انلاین تجهیزات مراسم است. شما می‌توانید با اجاره از سایت ما بهترین خدمات و محصولات را دریافت نمایید
از اجاره یک باند کوچک تا تجهیز سالن های چند هزار نفره تمامی محصولات با احتساب هزینه رفت و برگشت, نصب و راه اندازی می‌باشد و شما دیگر هیچگونه هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد
شرکت گرشا صوت در زمینه‌های زیر فعالیت می‌کند
اجاره سیستم صوتی, اجاره باند فلش خور, اجاره تلویزیون شهری, اجاره نمایشگر شهری, اجاره سیستم صوتی کنفرانس, اجاره میکروفون کنفرانسی, اجاره دستگاه ترجمه همزمان, اجاره میکروفون بی سیم, اجاره میکروفون یقه‌ای, اجاره میکروفون هدمیک, اعزام مترجم همزمان, برگزاری مراسم‌های جشن, عقد, عروسی و تولد, برگزاری مراسم ترحیم, ختم, هفتم, چهلم, با گروه عرفانی, مداحی و مدیحه سرایی
برای مشاوره و رزرو محصولات تماس حاصل فرمایید


تلفن های تماس
09102014592
021-56280532

شرکت سازنده