menuordersearch
garshasound.com

17 ایده سورپرایز جشن تولد فوق‌العاده باحال و غیر تکراری 2020 که به راحتی می‌توان آن‌ها را انجام داد ,

۱۳۹۸/۷/۷ یکشنبه
(10)
(1)
17 ایده سورپرایز جشن تولد فوق‌العاده باحال و غیر تکراری 2020 که به راحتی می‌توان آن‌ها را انجام داد
17 ایده سورپرایز جشن تولد فوق‌العاده باحال و غیر تکراری 2020  که به راحتی می‌توان آن‌ها را انجام داد

اگر تصمیم گرفتید برای یکی از عزیزانتان تولد بگیرید بهتر است به فکر یک سورپرایز جالب باشید. چه کسی دوست ندارد روز تولدش غیر تکراری و  خاطره انگیز شود؟ ما برای شما پیشنهادهای فوق العاده ای داریم. ممکن است بخواهید همسرتان، دوستتان، پدر یا مادرتان را با یک ایده ی غیر تکراری غافلگیر کنید پس در ادامه ی مقاله همراه ما باشید تا بتوانید ایده ی مورد پسند خود را پیدا کنید. این ایده ها، ترفندهای خیلی عجیب و پر هزینه نیست و هر کسی میتواند آنها را انجام دهد.

 

ایده سورپرایز تولد

 آویزان کردن عکسهای خاطره انگیز

وسایل مورد نیاز: تعدادی عکس چاپ شده، بادکنک، نخ، چسب

چندتا از عکسهای خوبتان را گلچین کنید. سعی کنید عکسهایی را انتخاب کنید که مربوط به دوره های مختلف زندگی باشد و خاطرات خوبی را برای او تداعی کند. مثلا عکسهای مسافرتی که به او خیلی خوش گذشت. یا عکس از اتفاقهای مهم زندگی اش مثل فارغ التحصیلی، ازدواج، بچه دار شدن و.....

میتوانید همه ی عکسها را به صورت سیاه و سفید پرینت بگیرید تا زیباتر جلوه کند. سپس عکسها را با نخ به تعدادی بادکنک متصل کنید و در قسمتی از اتاق قرار دهید که به محض ورود به خانه، اول آنها را ببیند.

 

عکس روی بادکنک

پاکت نامه های شگفت انگیز

وسایل مورد نیاز: کاغذ، پاکت، خودکار، چسب

تعدادی پاکت نامه تهیه کنید و یادداشتهای خود را درون آنها بگذارید. سپس پاکتها را به شکل عدد روی دیوار بچسبانید تا سن تولد آن شخص درست شود. همچنین میتوانید اطراف پاکتها را با بادکنک، تورهای رنگی یا ریسه ی نور دیزاین کنید. برای نوشتن نامه ها میتوانید از سایر اعضای خانواده یا دوستان کمک بخواهید تا هر کس یادداشتی بنویسد و درون پاکت بگذارید.

 

اگر به دنبال مکان مناسبی برای جشن تولد هستید میتوانید مقاله کجا جشن تولد بگیریم؟ را بخوانید.

 

 

پاکت نامه سبز و زرد

بادکنکهای پر از آب

وسایل مورد نیاز:

تعدادی بادکنک دو عدد سبد، مقوا، ماژیک

اگر فکر میکنید شخصی که تولدش است اهل بازی و هیجان است این مورد میتواند برای او مناسب باشد. تعدادی بادکنک را پر از آب کنید و گره بزنید. دو عدد سبد تهیه کنید و بادکنکها را درون آن قرار دهید. یکی از سبدها را همراه نوشته ای با مضمون دعوت به بازی و تبریک تولد جلوی درب ساختمان قرار دهید و بعد از تماس از او بخواهید جلو در بیاید و خودتان جایی پنهان شوید تا در زمان مناسب بازی را شروع کنید.

 

آب بازی در تولد

سورپرایز با چند هدیه ی کوچک

وسایل مورد نیاز: چند عدد هدیه ی کوچک، تعدادی کاغذ یا جعبه کادو

 

یک روش جالب برای سورپرایز تولد این است که به جای یک کادوی بزرگ چند کادوی کوچک در ساعتهای مختلف هدیه دهید که خود این سورپرایز دو حالت دارد. یا میخواهید بداند که کادوها از طرف شماست یا نه قرار است چندین کادوی ناشناس دریافت کند. اگر میخواهید بداند از طرف شما است میتوانید مثلا یک کادو را قبل از این که از خواب بیدار شود کنار تختش بگذارید. کادوی دیگر را به محل کارش ارسال کنید. کادوی بعدی را درون ماشینش بگذارید و با یک پیام به او اطلاع دهید. اما اگر قرار است ارسال کادو به صورت ناشناس باشد باید با چند نفر هماهنگ کنید که در ساعتهای مختلف کادوها را تحویل دهند.

 

 

 

کادوی تولد

 

تزئین ماشین

وسایل سورپرایز تولد

وسایل مورد نیاز: وسایل تزئینی مخصوص تولد

اگر همسر یا دوست شما ماشین دارد و تقریبا هر روز از ماشین خود استفاده میکند میتوانید روز قبل زمانی که در خانه است سوییچ را بردارید و داخل یا بیرون ماشین را به سلیقه ی خود تزئین کنید. مثلا پشت ماشین را پر از بادکنک کنید یا نوشته ای روی درب ماشین بچسبانید و تولد او را تبریک بگویید.

 

تزئین ماشین

یک اتاق پر از بادکنک

وسایل مورد نیاز:تعداد زیادی بادکنک

 

تعداد زیادی بادکنک تهیه کنید. سعی کنید در انتخاب رنگ بادکنکها دقت کنید یا همه ی بادکنکها را یک رنگ بردارید یا حداکثر دو رنگ. میتوانید اتاق خواب، اتاق کار، حمام یا هر جای دیگر که به نظرتان مناسب است را انتخاب کنید و تا جایی که ممکن است از بادکنک پر کنید و به محض وارد شدن به اتاق و دیدن آن صحنه تولدش را تبریک بگویید.

 

اتاق بادکنک آبی

 

جهت انجام هر گونه بادکنک آرایی یا چیدمان بادکنک ها برای سورپرایز میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

 

تهیه ی فیلم آرزوها

وسایل مورد نیاز: یک دوربین یا گوشی

در صورتی که با ادیت فیلم آشنایی دارید از دوستان و افرادی که برای آن شخص مهم هستند بخواهید فیلم کوتاهی از خود بگیرند و در آن کلیپ تولد او را تبریک بگویند و هر آرزویی که برایش دارند عنوان کنند. اگر دوست یا یکی از اعضای خانواده در شهر یا کشوری دیگر زندگی میکند و به علت مسافت مدت طولانی یکدیگر را ندیده اند حتما از او هم بخواهید فیلمی از خود ارسال کند تا بتوانید در این روز او را خوشحال کنید. سپس تمام فیلمها را در یک کلیپ ادیت کنید و در زمان جشن آن را پخش کنید.

 

برای برگزاری جشن میتوانید به مقاله نکات مهم جشن تولد بزرگسالان سر بزنید و از مطالب آن استفاده کنید.

سفر بدون هماهنگی

اگر مطمئن هستید شخصی که تولدش است در این روز بیکار است میتوانید برنامه ی یک سفر غافلگیرکننده را بریزید. تمام وسایل سفر را خودتان آماده کنید. اگر قرار است هتل یا ویلایی رزرو شود از قبل رزرو کنید تا آن روز همه چیز خوب پیش برود. تمام برنامه های سفر را چک کنید و آن روز به او اعلام کنید که برای سفر آماده شود. یا حتی اگر فکر میکنید این موضوع باعث ناراحتی او نمیشود بدون اطلاع از سفر، به او بگویید سوار ماشین شود تا برای کار مهمی به جایی بروید و بگذارید در بین راه خودش متوجه شود که برای او چه برنامه ای آماده کرده اید.

 

سفر برای تولد

سفارش کیک خاص و مورد علاقه ی او

شما میتوانید با توجه به علایق، رشته ی تحصیلی یا شغل آن شخص، برایش کیک سفارش دهید. مثلا اگر او علاقه ی خاصی به یک ساز مثل گیتار دارد کیکی به شکل گیتار سفارش بدهید یا اگر دانشجوی پزشکی است کیکی با ظاهر وسایل پزشکی آماده کنید.

 

کیک تولد موسیقی

پرده ی بادکنکی

وسایل مورد نیاز:بادکنک، چسب، نخ

 

اگر تصمیم دارید آن شخص را صبح روز تولد سورپرایز کنید میتوانید جلوی در اتاق را با استفاده از نخ یا روبان پر از بادکنک کنید به طوری که پشت آن دیگر مشخص نباشد. اگر دوست دارید یک پیام تبریک هم روی آن بچسبانید. وقتی از خواب بیدار شود و این صحنه را ببیند بسیار خوشحال میشود.

 

پرده بادکنکی

وانمود کنید که تولد او را فراموش کردهاید

اگر فکر میکنید بازیگر خوبی هستید و میتوانید تا زمان شروع جشن طوری وانمود کنید که کاملا تولد را فراموش کرده اید این ایده میتواند جالب باشد. آن شخص تا شب از این که شما روز به این مهمی را از یاد برده اید دلخور است و ناگهان متوجه میشود برای او تولدی خاص ترتیب داده اید.

 

غافلگیری تولد

تهیه ی یک شام فوق العاده

این مورد شاید بیشتر برای تولد همسر مناسب باشد. اما برای سایر اعضای خانواده نیز میتوان آن را پیاده کرد. سعی کنید غذایی را انتخاب کنید که مورد علاقه او است و شما تجربه درست کردن آن را نداشته اید. امروزه در اینترنت پر از دستور پخت غذاهای مختلف است و با کمک آنها میتوانید غذایی که همسرتان انتظار ندارد را درست کنید.

 

تبریک تولد از طریق فضای مجازی

بهترین سورپرایز زمانی اتفاق می افتد که آن شخص به هیچ وجه انتظارش را ندارد. سعی کنید بفهمید کدام سایت ها یا صفحات را هر روز دنبال میکند و با سفارش یک پیام تبریک او را شگفت زده کنید. فکر کنید صبح طبق عادت همیشه گوشی را بردارد و صفحات مختلف را بگردد ناگهان با پیامی روبرو شود که تولدش را تبریک میگوید. چه چیزی بهتر از این؟

 

سورپرایز از طریق مجازی

دیدار با یک دوست قدیمی

اگر کسی که میخواهید سورپرایزش کنید دوست یا اقوامی دارد که امکان ارتباط با او را ندارد اما میدانید که دوست دارد ملاقاتش کند میتوانید با هماهنگی و مهیا کردن شرایط امکان این ارتباط را ایجاد کنید تا در مهم ترین روز زندگی اش او را خوشحال کنید.

 

مکان های مورد علاقه او را کشف کنید

سعی کنید قبل از رسیدن روز تولد یا حتی ماه تولد به این فکر کنید که او چه مکان هایی را دوست دارد اما هنوز نرفته است. ممکن است هنگام صحبت یا جستجو در صفحات مجازی به موردی برخورده باشید. مواردی مثل رستورانی که خیلی دوست دارد برود یا منطقه سرسبزی که به آن واکنش خیلی مثبتی نشان میدهد.

 

جعبه بزرگ پر از بادکنک هلیومی

شما میتوانید هدیه خود را در جعبه بزرگی قرار دهید و روی آن را پر از بادکنک های هلیومی کنید تا با باز شدن جعبه بادکنک ها خارج شوند و هدیه نمایان شود. اگر هدیه شما ابعاد کوچکی دارد میتوانید با نخ به انتهای بادکنک ها وصل کنید تا هنگامی که بادکنک ها به سقف چسبیدند با دیدن هدیه سورپرایز شود.

 

جعبه پر از بادکنک

 

پادشاهی برای یک روز

روز تولد یکی از روزهای مهم زندگی هر شخصی است اگر تصمیم گرفتید برای همسر یا دوستتان تولد بگیرید میتوانید طوری برنامه ریزی کنید که این روز تبدیل به روز پادشاهی او شود. لیستی از چیزهایی که دوست دارد تهیه کنید. غذای مورد علاقه اش چیست؟ اهل سینما رفتن است یا بیشتر دوست دارد کنسرت برود؟ برای یک روز کامل از صبح تا شب برنامه تا آن روز تبدیل به بهترین روز زندگی او بشود.

 

سورپرایز تولد برای دوست


همچنین برای جشنهای خود میتوانید از اجاره باندهای فلش خور مناسب جشن و اجاره رقص نور  استفاده کنید. تنها کافیست با تیم ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

ممنون از همراهی شما

تیم گرشاصوت

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
logo-samandehi

گرشا صوت سایت اجاره انلاین تجهیزات مراسم است. شما می‌توانید با اجاره از سایت ما بهترین خدمات و محصولات را دریافت نمایید
از اجاره باند تک تا تجهیز کامل سالن چند هزار نفر در خدمت شما هستیم.
حمل و نقل و نصب رایگان برای سفارش های بیش از صد و پنجاه هزار تومان
شرکت گرشا صوت در زمینه‌های زیر فعالیت می‌کند:
اجاره سیستم صوتی, اجاره باند فلش خور, اجاره تلویزیون شهری, اجاره نمایشگر شهری, اجاره سیستم صوتی کنفرانس, اجاره میکروفون کنفرانسی, اجاره دستگاه ترجمه همزمان, اجاره میکروفون بی سیم, اجاره میکروفون یقه‌ای, اجاره میکروفون هدمیک, اعزام مترجم همزمان, برگزاری مراسم‌های جشن, عقد, عروسی و تولد,
برای مشاوره و رزرو محصولات با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

تلفن های تماس
09102014592
021-56280532