menuordersearch
garshasound.com

مزایای استفاده از میکروفون کنفرانسی | انواع میکروفون های کنفرانسی و کارایی آنها ,

۱۳۹۷/۱۱/۴ پنج شنبه
(5)
(0)
مزایای استفاده از میکروفون کنفرانسی | انواع میکروفون های کنفرانسی و کارایی آنها
مزایای استفاده از میکروفون کنفرانسی  | انواع میکروفون های کنفرانسی و کارایی آنها

امروزه سیستم های کنفرانسی در سالن های اجتماعات , آمفی تئاترها , سالن های کنفرانس و سالن همایش کاربرد بسیاری پیدا کرده است. از آنجا که در این مکان ها بیشتر مدیران , کارمندان و خبرنگاران حضور دارند پس لازم است که تمام جوانب در نظر گرفته شود و سیستم های کنفرانسی تهیه و نصب شود. سیستم های کنفرانسی قابلیت های زیادی دارد که به آن ها اشاره میکنیم.

قابلیت های سیستم کنفرانسی

1. قرار دادن میکروفون کنفرانسی برای هر نفر در دو نوع کاربر و رئیس ( در ادامه این دو نوع را توضیح میدهیم ) برای امکان سخنرانی همزمان چند نفر

2. امکان قرار دادن دستگاه ترجمه همزمان در زمان حضور مدیران و مهمانان خارجی

3. تعبیه دوربین در سالن با امکان حرکت و زوم دوربین روی سخنران به این صورت که هر کاربر دکمه میکروفون را برای شروع صحبت لمس کند دوربین به صورت خودکار به آن سمت میچرخد.

4.پخش یکنواخت صدا در تمام سالن

5. امکان رای گیری در جلسات

6. امکان ضبط و ذخیره صدا و تصویر جلسه

تجهیز سیستم کنفرانس سالن کنفرانس

میکروفون کنفرانسی چیست؟

میکروفون های کنفرانسی منبع تغذیه جداگانه دارند و در دو نوع سیم دار و بی سیم در بازار وجود دارد که برای اجاره بیشتر میکروفون های سیم دار مورد استفاده قرار میگیرد.

میکروفون های کنفرانسی دو نوع ساده و دیجیتال دارند نوع ساده فقط یک دکمه دارد که با لمس آن میکروفون به راحتی روشن میشود و میتوان شروع به صحبت کرد. نوع دیجیتالی آن چند قابلیت دیگر دارد. در نوع دیجیتال میتوان صدا را ضبط کرد و به میکروفون های دیگر پیام داد این میکروفون ها صفحه لمسی دارند.

در قسمت قبل گفتیم که میکروفون ها در سالن در دو نوع کاربر و رئیس قرار میگیرد. میکروفون رئیس یک قسمت قطع کننده صدا دارد که با فشار دادن آن دکمه تمام میکروفون های سالن همزمان قطع میشوند.

داخل میکروفون های کنفرانسی اسپیکر هم دارد و خروجی هدفون نیز تعبیه شده است. اما برای بهبود کیفیت صدا و از بین بردن احتمال فیدبک یا همان صوت کشیدن لازم است سیستم صوتی در سالن وجود داشته باشد تا صدا به همه افراد حاضر در جلسه یا کنفرانس برسد.

میکروفون کنفرانسی ساده و دیجیتال

از میکروفون کنفرانسی کجا استفاده میشود؟

این میکروفون ها مناسب سالن های کنفرانس , سمینارها , مجمع شرکت ها و همایش ها است. در سالن های کنفرانس و سمینارها به طور ثابت از سیستم های کنفرانسی استفاده میکنند. در سیستم های ثابت یک مرکز کنترل وجود دارد که همه ی میکروفون ها به آن وصل میشوند. اما برای شرکت هایی که مجمع دارند و اعضای شرکت دور هم جمع میشوند بیشتر این سیستم ها را اجاره میکنند.

سیستم کنفرانس سازمان ثبت احوال کشور

 

علاوه بر اجاره روزانه سیستم های کنفرانسی تیم طراحی گرشاصوت سالن کنفرانس شما را از صفر تا صد تجهیز میکند.

برای تهیه تمام امکانات یک سالن کنفرانس از قبیل چوب, میز, صندلی, دوربین, مانیتور, سیستم صوتی, میکروفون کنفرانسی و اکوستیک کردن سالن میتوانید با ما تماس بگیرید. تیم ما آماده مشاوره , تهیه سیستم ها و تجهیز سالن کنفرانس شما با مناسب ترین قیمت است.

برای اجاره میکروفون کنفرانسی,دستگاه ترجمه همزمان و سیستم صوت روی کلمه مورد نظر خود کلیک کنید.

 

سیستم کنفرانس سازمان ثبت احوال کشور

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
logo-samandehi

گرشا صوت سایت اجاره انلاین تجهیزات مراسم است. شما می‌توانید با اجاره از سایت ما بهترین خدمات و محصولات را دریافت نمایید
از اجاره یک باند کوچک تا تجهیز سالن های چند هزار نفره تمامی محصولات با احتساب هزینه رفت و برگشت, نصب و راه اندازی می‌باشد و شما دیگر هیچگونه هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد
شرکت گرشا صوت در زمینه‌های زیر فعالیت می‌کند
اجاره سیستم صوتی, اجاره باند فلش خور, اجاره تلویزیون شهری, اجاره نمایشگر شهری, اجاره سیستم صوتی کنفرانس, اجاره میکروفون کنفرانسی, اجاره دستگاه ترجمه همزمان, اجاره میکروفون بی سیم, اجاره میکروفون یقه‌ای, اجاره میکروفون هدمیک, اعزام مترجم همزمان, برگزاری مراسم‌های جشن, عقد, عروسی و تولد, برگزاری مراسم ترحیم, ختم, هفتم, چهلم, با گروه عرفانی, مداحی و مدیحه سرایی
برای مشاوره و رزرو محصولات تماس حاصل فرمایید


تلفن های تماس
09102014592
021-56280532

شرکت سازنده